Dom

Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD

Chiny Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD Certyfikaty
Chiny Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD Certyfikaty
Odpowiedź brzmi: tak, wyślemy Ci zamówienie na elektrozawór 5000szt. Dziękuję Ci. Proszę się przespać….

—— Jeff

Dobra hydrauliczna sprzedaż Power Pack, fantazyjna po sprzedaży. Jesteśmy pewni, że pójdziemy na wygraną.

—— Szymon, Szymek

Jaka szybkość rysowania 3D! Twój inżynier wyśle ​​nam rysunek 3D i 2D w ciągu 2 dni! Dobra robota!

—— Jan

Im Online Czat teraz

Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD

Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Na calym swiecie
marki : Tiandi lub OEM
Ilość pracowników : 100~130
Coroczne wyprzedaże : 3500000-5500000
Rok założenia : 2004
pc Export : 60% - 70%


Ningbo Zhenhai Tiandi Hydraulic Co., Ltd, założona w 2004 roku, jest szybko rozwijającą się firmą, która integruje produkcję i marketing produktów hydraulicznych. Po 12 latach rozwoju i wysiłku wszystkich naszych pracowników, teraz staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców produktów hydraulicznych w Chinach. Utrzymujemy bardzo dobre stosunki z wieloma silnymi fabrykami hydraulicznymi w Chinach i cieszymy się wysoką renomą w branży hydraulicznej w kraju i za granicą.
Nasza fabryka Tiandi koncentruje się na produkcji większości rodzajów miniładowarek hydraulicznych, agregatów hydraulicznych, kolektorów i wszelkiego rodzaju zaworów, które obejmują zawory sterujące przepływem, zawory sterujące kierunkowe, zawory regulacji ciśnienia, zawory nabojowe i tak dalej. Hydraulika TIANDI jest jedną z najwcześniejszych fabryk pakietów hydraulicznych i jednostek. Posiadamy profesjonalny zespół do zakupu surowców w celu kontroli kosztów. Wszyscy nasi pracownicy są dobrze wyszkoleni i skuteczni. Wszystko to sprawia, że ​​nasza cena jest bardzo konkurencyjna. Teraz produkujemy ponad 100 agregatów hydraulicznych i ponad 150 zaworów, które są eksportowane do około 30 krajów i regionów na całym świecie. Ale nigdy nie przestaliśmy iść naprzód, budujemy kolejną fabrykę, która służy głównie do produkcji niektórych produktów technicznych, w tym agregatów hydraulicznych i jednostek napędowych w celu kontrolowania kosztów i dostarczania konkurencyjnych cen dla klientów.
Nasz młody i dynamiczny personel absolwentów inżynierów koncentruje się na badaniach, opracowywaniu, projektowaniu i produkcji systemów hydraulicznych. Nasz personel działu eksportu jest bardzo profesjonalny i skuteczny. Są dobre w przetwórstwie eksportowym, wszelkich problemach i pytaniach dotyczących produktów lub przetwarzania, lub papierowych woksach, możesz się z nimi skontaktować i na nich liczyć. Wszyscy oferujemy ofertę rysunków 3D i 2D oraz OEM.
Nasze motto Tiandi brzmi: „Jakość napędza rozwój, wiara bada przyszłość”. Zawsze staramy się oferować naszym klientom dobre usługi i konkurencyjną cenę dzięki wysokiej jakości produktom. W ten sposób zdobywamy klientów i rynek.
Dając nam szansę, pokażemy Ci nasze zalety. Dla Twojego zaufania i doskonałej obsługi jesteśmy pewni, że możemy nawiązać przyjazne i długotrwałe relacje biznesowe z Twoją cenioną firmą.

Szczegóły kontaktu
Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Mike

Tel: 008613819869378

Faks: 86-574-86301629

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)